Захворіло у світі
161,138,318
Померло у світі
3,347,018
Вилікувалось у світі
138,963,721
Захворіло в Україні
2,135,886
Померло в Україні
47,333
Вилікувалось в Україні
1,816,643
ТСК Ради пропонує Кабміну звільнити керівництво «Укрзалізниці»

ТСК Ради пропонує Кабміну звільнити керівництво «Укрзалізниці»

Роботу наглядової ради та правління «УЗ» визнали незадовільною

ТСК Ради пропонує Кабміну звільнити керівництво 	«Укрзалізниці»
Фото: unian.ua

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради (ТСК ВР) з перевірки та оцінки стану АТ «Укрзалізниця» («УЗ») визнала роботу наглядової ради та правління «УЗ» незадовільною та має намір звернутися до Кабінету міністрів (КМУ) з вимогою звільнити в. о. голови, членів правління, а також всіх т. в. о. керівників компанії. Про це повідомила народна депутатка від «Слуги народу» Юлія Гришина на своїй сторінці у фейсбуці.

За її словами, члени ТСК на засіданні визнали в. о. голови правління «УЗ» Івана Юрика та членів правління «некомпетентними і такими, що не відповідають займаній посаді». Крім того, ТСК вирішила звернутися до Кабміну з вимогою розпочати пошук нових осіб на ці посади негайно, не чекаючи завершення спливу терміну функціонування чинного складу.

Також комісія ухвалила рішення привести рівень зарплат членів наглядової ради та правління «УЗ» у відповідність до фінансових показників компанії.

Раніше міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings внесло довгостроковий рейтинг дефолту емітента та пріоритетні незабезпечені рейтинги боргу «УЗ» до списку Rating Watch Negative. В агентстві зазначили, що ліквідність перевізника не покриває обслуговування боргу у 2021 році.

Цьогоріч «Укрзалізниця» повинна повернути майже $300 млн кредитів, у 2023 році – майже $600 млн. Про фінансовий стан «Укрзалізниці», швидкісні поїзди та грандіозні плани корейців в інтерв'ю для Mind розповів ексголова «Укрзалізниці» Володимир Жмак.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті