Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
Alibaba заморозить зростання зарплат топ-менеджерів у нинішньому році

Alibaba заморозить зростання зарплат топ-менеджерів у нинішньому році

Натомість компанія підніме виплати молодшому персоналу

Alibaba заморозить зростання зарплат топ-менеджерів у нинішньому році
фото Shutterstock

Китайська інтернет-корпорація Alibaba Group в 2021 році заморозить підвищення зарплат топ-менеджерам і замість цього підвищить зарплати молодшого персоналу компанії. Про це пише Reutersз посиланням на джерела, знайомі з ситуацією. За їхніми даними, це пов'язано з прагненням утримати співробітників у компанії в умовах тиску на неї з боку китайської влади.

Виплати топ-менеджерам Alibaba традиційно підвищувалися на 5-10% щороку, в нинішньому ж році такого підвищення не буде, за винятком випадків екстраординарних досягнень конкретного керівника, відзначають джерела.

Одночасно з цим будуть досить значно підвищені зарплати співробітників, що працюють на нижніх рівнях у компанії. У Alibaba відмовилися коментувати цю інформацію, заявивши при цьому:

«Талант – найважливіший актив Alibaba Group. У нас продумана і конкурентна система компенсації, яка відображає наші пріоритети у вирощуванні наступного покоління талантів».

З кінця минулого року Alibaba стикається зі зростаючим тиском китайської влади: на компанію наклали рекордний антимонопольний штраф, IPO її фінансового підрозділу Ant Group було скасовано, а пізніше Ant примусили до реструктуризації. За даними західних ЗМІ, невдоволення китайського уряду і особисто голови КНР Сі Цзіньпіна викликають критичні висловлювання глави Alibaba Джека Ма, а також загалом його досить незалежна позиція і зростаючий вплив у країні і за її межами.

Як повідомлялося, Китай наклав обмеження на 13 великих IT-компаній.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті