Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Німецькі екологи через суд хочуть зупинити будівництво «Північного потоку – 2»

Німецькі екологи через суд хочуть зупинити будівництво «Північного потоку – 2»

На переконання Naturschutzbund Deutschland прокладення газопроводу завдає непоправної шкоди морському середовищу Балтійського моря, а також загрожує пташиним заповідникам

Німецькі екологи через суд хочуть зупинити будівництво «Північного потоку – 2»
фото www.nord-stream2.com/

Німецький союз охорони природи та біорізноманіття (Naturschutzbund Deutschland ,NABU) звернувся з позовом до адміністративного суду Гамбурга проти подальшого будівництва спірного газопроводу «Північний потік – 2» у виключній економічній зоні Німеччини.

На початку квітня Федеральне морське і гідрографічне агентство (BSH) відхилило заперечення екологів з приводу дозволу на будівництво, виданого в середині січня.

«Отже, зараз є тільки один спосіб, щоб обмежити шкоду Балтійському морю – подати до суду», – йдеться в заяві NABU, яку цитує Zeit Online.

В організації наголошують, що маршрут, який пролягає через п'ять морських заповідників завдає непоправної шкоди морському середовищу Балтійського моря, і що кілька пташиних заповідників також знаходяться під загрозою.

В середині квітня ще одна екоорганізація  Deutsche Umwelthilfe також подала позов проти продовження будівництва в адміністративний суд Гамбурга.

У квітні BSH відхилив усі заперечення екологів «після нової всеосяжної перевірки», підсумувавши, що значних негативних наслідків для морської екосистеми і заповідної для птахів зони в Померанській бухті можна не боятися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті