Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Hyundai запустить свій преміальний бренд Genesis в Європі цього літа

Hyundai запустить свій преміальний бренд Genesis в Європі цього літа

Genesis продаватиме в Європі як звичайні, так і електричні моделі

Hyundai запустить свій преміальний бренд Genesis в Європі цього літа
фото www.flickr.com/photos/69929929@N06/37436716590

Південнокорейська компанія Hyundai Motor повідомила, що цього літа запустить в Європі свій преміальний бренд Genesis, представивши свій флагманський седан і позашляховик (SUV). Про це повідомляє Reuters.

Genesis, яка була запущена в якості самостійного підрозділу Hyundai у 2015 році, щоб конкурувати з такими преміальними брендами, як BMW, Mercedes і Lexus, заявила, що буде продавати в регіоні як звичайні, так і електричні моделі.

«Electrified G80 стане першим повністю електричним Genesis, який прибуде до Європи. За ним підуть ще два електромобілі, що надасть європейським покупцям вибір з трьох автомобілів Genesis з нульовим рівнем викидів протягом першого року », – йдеться в заві Genesis Motor Europe.

У підрозділі заявили, що в червні відкриються замовлення на седан Genesis G80 і позашляховик Genesis GV80, а незабаром після цього з'являться нові седан G70 і позашляховик GV70.

«Тоді як автомобілі Genesis зараз знаходяться на рівні трохи нижче автомобілів Lexus на ринку США, їм буде потрібен певний час, щоб виділитися в Європі як люксовий бренд, враховуючи конкуренцію між відомими європейськими брендами», – сказав Лі Син Хван, аналітик Daishin Securities.

Він додав, що у бренду Genesis є можливості для зростання на європейському ринку, оскільки вони можуть запропонувати більш конкурентоспроможні за ціною електромобілі, ніж інші автовиробники з Європи.

Як повідомлялось, за даними Європейської асоціації автовиробників (ACEA), продажі електричних і гібридних автомобілів в Європейському союзі минулого року майже потроїлися і склали понад 1 млн автомобілів, що становить понад 10% від загального обсягу продажів. Глобальні продажі електромобілів зросли на 40% у 2020 році.

Згідно з даними Hyundai, в І кварталі продажі автомобілів Genesis в Південній Кореї підскочили на 165% і більш ніж удвічі в порівнянні з роком раніше в США. Бренд був запущений минулого місяця в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті