Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
І Oppo туди ж: китайський виробник смартфонів націлився на випуск автомобілів

І Oppo туди ж: китайський виробник смартфонів націлився на випуск автомобілів

Наразі компанія проводить тільки дослідження та обговорення з виробництва автомобілів, проєкт поки що не затверджений офіційно

І Oppo туди ж: китайський виробник смартфонів націлився на випуск автомобілів
фото www.flickr.com/photos/96372188@N05/12148343723

Останнім часом часто з'являються повідомлення про те, що виробники смартфонів прагнуть вийти на автомобільний ринок. Як повідомляє Gizmochina, китайська Oppo, яка входить в п’ятірку лідерів з продажу смартфонів, оголосила про наміри створювати власні автомобілі.

Згідно зі звітом Xiuxiushai, генеральний директор і засновник китайського технологічного гіганта Тоні Чен, скоріше за все, очолить цей проєкт. За словами джерел, Чен і його команда протягом кількох останніх тижнів вивчали ресурси, наймали необхідних співробітників з галузі, і в цілому тестували життєздатність проєкту. Людина, близька до високопоставленого чиновника в Oppo, також заявила, що наразі компанія проводить тільки дослідження та обговорення з виробництва автомобілів, але ще не затвердила проєкт офіційно.

«При виробництві автомобілів ми зосередимося на областях, в яких Oppo може працювати добре. Якщо автовиробники не можуть створювати хороші автомобілі, а в Oppo є сили, ми спробуємо це», – сказав Чен.

Видання зазначає, що ці слова свідчать про те, що виробник смартфонів може все ще вести внутрішні дискусії, вирішуючи, чи створювати власний автомобіль або виходити в галузь так само як і в випадку з Huawei, пропонуючи певні автомобільні запчастини та програмне забезпечення для розумних електромобілів.

У звіті також говориться, що Чен зустрічався з представниками Tesla і виробником акумуляторів CATL протягом останніх двох тижнів. Крім того, ходять чутки, що Енді Ву, віцепрезидент з розробки програмного забезпечення Oppo, спілкувався з кандидатами на посади, які пов'язані з безпілотним водінням.

Нагадаємо: напередодні старту Шанхайського міжнародного автосалону 2021 компанія Huawei презентувала інтелектуальні новітні комплектуючі та рішеннядля розумних транспортних засобів, серед яких проєкційний дисплей із доданою реальністю, 4D-радар для отримання зображень і MDC 810 (Mobile digital computation). 

Як повідомляється, Huawei заявила, що вкладе $1 млрд в розробку технологійдля безпілотних автомобілів і електромобілів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті