Захворіло у світі
155,216,893
Померло у світі
3,244,710
Вилікувалось у світі
132,644,496
Захворіло в Україні
2,090,986
Померло в Україні
45,077
Вилікувалось в Україні
1,697,358
Олімпійські ігри під загрозою: Японія розглядає продовження режиму надзвичайної ситуації

Олімпійські ігри під загрозою: Японія розглядає продовження режиму надзвичайної ситуації

Олімпійські ігри в Токіо повинні початися 23 липня

Олімпійські ігри під загрозою: Японія розглядає продовження режиму надзвичайної ситуації
фото www.flickr.com/photos/cizauskas/49933751403

Японія розглядає можливість продовження надзвичайного стану, введеного через COVID-19, в столиці Токіо та інших великих міських районах, що може поставити під сумнів заплановані літні Олімпійські ігри. Про це телеканалу CNBC розповіли джерела.

За їх словами, влада схиляється до продовження дії заходів в префектурах Токіо, Осака, Кіото і Хіого після 11 травня, оскільки країна продовжує боротьбу з ростом числа випадків COVID-19.

Один зі співрозмовників додав, що офіційне рішення японський уряд може прийняти вже в п’ятницю, 7 травня.

Продовження заходів, введених 25 квітня, ймовірно, викличе побоювання з приводу того, чи можуть Олімпійські ігри в Токіо, які повинні початися 23 липня, бути проведені відповідно до плану.

Як відомо, Ігри вже один раз переносилися з минулого року через пандемію.

Очікується, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах відвідає Японію наприкінці цього місяця, але продовження надзвичайного стану може викликати нові заклики громадськості скасувати Ігри.

Нагадаємо: у березні стало відомо, що уряд Японії розглядає можливість проведення Олімпіади без глядачів з-за кордону. Це рішення направлене на те, щоб зняття побоювань щодо поширення COVID-19. До того, як Олімпійські ігри були скасовані минулого року, очікувалося, що їх відвідають 600 000 іноземних гостей, а також більш як 11 000 спортсменів.

У січні Японія твердо підтвердила своє зобов'язання провести Олімпійські ігри в Токіо в цьому році і спростувала повідомлення про можливе скасування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті