Захворіло у світі
155,918,548
Померло у світі
3,258,269
Вилікувалось у світі
133,382,771
Захворіло в Україні
2,097,024
Померло в Україні
45,451
Вилікувалось в Україні
1,711,709
Індія вкладе майже $7 млрд в підтримку економіки

Індія вкладе майже $7 млрд в підтримку економіки

Нові заходи, зокрема, направлені на підтримку малого бізнесу

Індія вкладе майже $7 млрд в підтримку економіки
фото www.flickr.com/photos/45909111@N00/49983904461

Центральний банк Індії оголосив про нові заходи щодо полегшення кредитування малого бізнесу і пообіцяв влити 500 млрд рупій ($6,8 млрд) в ліквідність для підтримки економіки під час другої смертоносної хвилі коронавірусу в країні. Про це повідомляє Bloomberg.

Уряд оголосив про надання банкам додаткової ліквідності в розмірі $6,8 млрд для кредитування виробників вакцин, лікарень і постачальників медичних послуг. Деякі підприємства отримають право на реструктуризацію позик і матимуть більше часу для виплати боргу, заявив керуючий Резервного банку Індії (RBI) Шактіканта Дас. Він також оголосив, що влада також введе нові пільгові умови для кредитування малого бізнесу.

Експерти попереджають, що хвиля COVID-19, яка накрила Індію в останні тижні, швидше за все, посилиться, перш ніж припиниться десь наприкінці травня. Промислові групи в країні почали тиснути на прем'єр-міністра Нарендру Моді, щоб він ввів карантин по всій країні, щоб зупинити поширення коронавірусу. Моді досі уникав такого кроку, щоб уникнути економічних збитків, таких, як було завдано під час локдауну минулого року.

«З огляду на щоденні інфекції і вплив на економіку, оголошені заходи є початком, але, можливо, недостатньо істотним, щоб допомогти фінансовому сектору, – сказав Сасвата Гуха, старший директор фінансових інститутів Fitch Ratings Ltd. в Індії. – Друга хвиля може мати набагато більший вплив на малий бізнес і індивідуальних позичальників».

На тлі новини суверенні облігації виросли, а прибутковість еталонних 10-річних облігацій впала на два базисних пунктів до 5,99%. Акції банків зросли на 1,1%, перевищивши зростання індексу акцій на 0,6%. Курс рупії знизився до 73,97 щодо долара.

«Руйнівна швидкість, з якою вірус вражає різні регіони країни, повинна супроводжуватися швидкими і широкомасштабними діями, які вивірені, впорядковані і своєчасні, щоб охопити найрізноманітніші верстви суспільства і бізнесу», – сказав Дас.

Локальні обмеження, введені індійськими штатами, вже почали впливати на бізнес і робочі місця, що може привести до збільшення кількості проблемних кредитів.

Нагадаємо: індійські вчені знайшли мутації COVID-19, які можуть ухилятися від імунної відповіді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті