Goldman Sachs першим серед великих банків створив відділ з торгівлі криптовалютою

Goldman Sachs першим серед великих банків створив відділ з торгівлі криптовалютою

Перші операції здійснюються з біткойнами

Goldman Sachs першим серед великих банків створив відділ з торгівлі криптовалютою
фото DR

Банк Goldman Sachs офіційно поклав початок ері торгівлі криптовалютою на Уолл-стріт. Банк офіційно поінформував своїх маркетологів про те, що недавно створений відділ криптовалют успішно торгував двома видами деривативів, пов'язаних з біткойнами, повідомив Forbesз посиланням на внутрішню записку.

Новий торговий підрозділ входить у структуру Goldman Sachs з глобальних валют і ринків, що розвиваються, якою управляє партнер банку Раджеш Венкатарамані.

«У рамках нашого початкового запуску ми успішно виконали угоди NDF з біткойнами», – йдеться в документі, підписаному Венкатарамані. Банк буде захищати себе від волатильності криптовалют, купуючи і продаючи ф'ючерси на біткойни в блокових торгах на Чиказькій товарній біржі (CME) через компанію Cumberland DRW.

У записці підкреслюється, що продовжуючи розширювати свою присутність на ринку, банк буде вибірково залучати нових постачальників ліквідності, щоб збільшити свою пропозицію.

Банки, в тому числі Goldman і його конкурент Morgan Stanley, вже оголошували про плани пропонувати інвестиції в біткойни багатим клієнтам в своїх підрозділах з управління активами, але намагалися триматися подалі від волатильних активів в своїх торгових операціях на Уолл-стріт, відзначає CNBC.

Goldman Sachs обмірковував створення відділу торгівлі біткойнов з 2017 року, відзначає телеканал. У березні Reuters повідомляв, що Goldman Sachs перезапустив свій відділ торгівлі криптовалютами і почне працювати з ф'ючерсами на біткойни.

Тим часом найбільша криптобіржа США Coinbase вирішила закрити свій головний офіс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті