Стрілянина в російській школі: загинуло сім учнів і вчитель

Стрілянина в російській школі: загинуло сім учнів і вчитель

21 людина отримала поранення. 19-річного нападника затримано

Стрілянина в російській школі: загинуло сім учнів і вчитель
фото twitter.com/TT_TTINFO

Вранці 11 травня в школі №175 в місті Казань, РФ, відбулася стрілянина. Жертвами, за офіційними даними, стали семеро учнів восьмого класу (четверо хлопчиків і троє дівчаток) та вчитель, 21 людина отримала ушкодження.

Як повідомляє «Інтерфакс», правоохоронці затримали підозрюваного 19-річного Ільназа Галявієва. Початково джерела повідомляли, що у нього міг бути спільник, проте пізніше президент Татарстану Рустам Мінніханов повідомив що зловмисник діяв сам. . Юнаку проведуть психолого-психіатричну експертизу. 

У Казані введений режим контртерористичної операції. Порушено кримінальну справу про вбивство (ч. 2 ст. 105 КК РФ). 12 травня в республіці оголошено днем жалоби.

Як повідомив депутат Госдуми РФ Олександр Хінштейн, Галявієв отримав дозвіл на вогнепальну зброю 28 квітня, у нього було гладкоствольна рушницю Hatsan escort PS. За даними депутата, в школі не було охорони.

Президент РФ Владімір Путін вже доручив голові Росгвардіі Віктору Золотову розробити нове положення про види зброї, дозволеної до цивільного обороту. У Кремлі відзначили, що в якості мисливської зброї іноді реєструються види озброєння, які в деяких країнах використовуються як бойові.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті