Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
У Бразилії два штати припинили робити щеплення вагітним від COVID після летального випадку

У Бразилії два штати припинили робити щеплення вагітним від COVID після летального випадку

Вагітна жінка в Ріо-де-Жанейро померла після щеплення вакциною AstraZeneca

У Бразилії два штати припинили робити щеплення вагітним від COVID після летального випадку
фото DR

Бразильські штати Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро призупинили вакцинацію від коронавірусу вагітних після того, як одна з них померла після щеплення препаратом AstraZeneca. Про це повідомляють європейські ЗМІ з посиланням на бразильське агентство санітарно-гігієнічного нагляду, пише Інтерфакс.

Влада продовжує розслідувати смерть вагітної жінки в Ріо-де-Жанейро після щеплення вакциною AstraZeneca. Тим часом, Сан-Паулу і Ріо-де-Жанейро призупинили вакцинацію всіх вагітних жінок. Обидва штати в своїх рішеннях посилаються на рекомендацію бразильського агентства санітарно-гігієнічного нагляду.

AstraZeneca заявила, що вагітні та жінки, які годують грудьми, не брали участь у випробуваннях вакцини від коронавірусу. Дослідження на тваринах не виявили прямих або непрямих свідчень шкідливого впливу препарату на вагітність або розвиток плода.

У березні в багатьох країнах Європи і світу призупинили або обмежили використання вакцини AstraZeneca після повідомлень про виникнення тромбів у невеликої кількості вакцинованих. Європейське агентство з лікарських препаратів (EMA) 7 квітня дійшло висновку, що ризик тромбозу потрібно включити в список рідкісних побічних ефектів вакцини AstraZeneca. Раніше цей регулятор вважав препарат безпечним.

Нагадаємо, індійські вчені знайшлимутації COVID-19, які можуть ухилятися від імунної відповіді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті