ФДМУ судитиметься за повернення у держвласність «труби Медведчука»

ФДМУ судитиметься за повернення у держвласність «труби Медведчука»

Фонд просить суд визнати державною частину магістрального нафтопродуктопроводу

ФДМУ судитиметься за повернення у держвласність 	«труби Медведчука»
Віктор Медведчук
Фото: УНІАН

Фонд державного майна (ФДМУ) за матеріалами Національного антикорупційного бюро (НАБУ) подав до суду позов з проханням визнати за державою право власності на частину магістрального нафтопродуктопроводу «Самара-Західний напрямок». Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

«Також у позовній заяві Фонд держмайна просить суд скасувати державну реєстрацію права власності ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс» та Пд-Західного акціонерного товариства трубопровідного транспорту нафтопродуктів на вищевказане нерухоме майно», – йдеться у повідомленні.

23 лютого Вищий антикорупційний суд за позовом Національного антикорупційного бюро (НАБУ) наклав арешт на майно комплексу «ПрикарпатЗахідтранс» і передав його в управління Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Разом з тим, до визначення управителя цього майна з боку АРМА воно було передано на відповідальне зберігання АТ «Укртранснафта». Вартість переданого майна оцінюється у 200 млн грн.

Пізніше АРМА визначило переможцем конкурсу на управління заарештованою частиною нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок» компанію «Укртранснафта», власником якої є НАК «Нафтогаз».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті