Персональні дані клієнтів Glovo продають у даркнеті – Bloomberg

Персональні дані клієнтів Glovo продають у даркнеті – Bloomberg

База даних продається за $85 000

Персональні дані клієнтів Glovo продають у даркнеті – Bloomberg
Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Група хакерів отримала доступ до конфіденційних даних та облікових даних для входу десятка мільйонів клієнтів, водіїв та співробітників іспанської компанії доставки їжі Glovo. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на компанію з кіберзахисту Yarix.

Згідно з повідомленням, база, що містить приблизно 160 гігабайтів імен, телефонних номерів та, ймовірно, паролів і даних, пов'язаних із платіжними системами клієнтів, продається за $85 000.

«Хоча несанкціонована третя сторона мала доступ до номерів IBAN та податкових номерів протягом короткого проміжку часу, ми запевняємо, що доступ до даних кредитних/дебетових карток не було вкрадено», – заявив представник Glovo.

Зазначається, що Bloomberg не зміг перевірити чи дійсно ця інформація продається або продавалася, проте, повідомляється, що 4 травня Forbes заявив про витік даних Glovo.

Мірко Гатто, головний виконавчий директор Yarix, заявив, що його компанія змогла отримати витяги з викраденої бази даних, що включала реквізити оплати та облікові дані доступу до Glovo.

«Користувачам Glovo рекомендується змінити свій пароль і стежити за своїми кредитними картками, щоб переконатися у відсутності аномальних платежів», – сказав Гатто.

На початку квітня повідомлялося, що у мережу витекли дані 1,3 млн користувачів Clubhouse.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло