ДФС проводить обшуки у «Київміськсвітлі»

ДФС проводить обшуки у «Київміськсвітлі»

Обшуки відбуваються в рамках справи про ухилення від сплати податків на понад 12 млн грн

ДФС проводить обшуки у 	«Київміськсвітлі»
Фото: sfs.gov.ua

Співробітники Державної фіскальної служби (ДФС) під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури проводять обшуки у приміщеннях КП «Київміськсвітло» та підрядних йому підприємствах. Про це повідомляє пресслужба на фейсбук-сторінці ДФС.

Обшуки відбуваються у межах кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків. Як зазначають у ДФС, під час проведення робіт з заміни освітлення у столиці «Київміськсвітло» не сплатило державі понад 12 млн грн.

Слідство встановило, що приватні підприємства у змові зі службовцями «Київміськсвітла» проводили фінансово-господарські операції з фіктивними комерційними структурами. Їх нібито залучали до заміни вуличного освітлення у Києві. Як наслідок, вартість робіт була завищена.

Як повідомляє пресслужба ДФС, за підсумками обшуків планується вилучити фінансово-господарську документацію, готівкові кошти, банківські картки, комп'ютерну техніку та печатки підприємств, залучених до незаконної схеми.

Раніше ДФС прийшла з обшуками в «Київавтодор». Розслідуються одразу два кримінальні провадження – на 1,9 млрд грн і 18,6 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло