Ексзаступниці президента банку «Аркади» повідомили про підозру в розтраті 22 млн грн – ЗМІ
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ексзаступниці президента банку «Аркади» повідомили про підозру в розтраті 22 млн грн – ЗМІ

Обвинувачують в розтраті коштів учасників фондів фінансування будівництва

Ексзаступниці президента банку «Аркади» повідомили про підозру в розтраті 22 млн грн – ЗМІ
Фото: emw.kiev.ua

Колишній першій заступниці голови правління банку «Аркади» повідомили про підозру в розтраті 22 млн грн шляхом зловживання службовим становищем. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, не називаючи прізвище особи.

ЗМІ зазначають, що йдеться про Любов Воробйову.

«Згідно з матеріалами слідства, ексголовою правління АТ АКБ «Аркада» спільно з першим заступником організовано та налагоджено механізм протиправної розтрати коштів учасників фондів фінансування будівництва з залученням підконтрольних юридичних осіб», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що службовими особами банку реалізовано дві програми лояльності, за умовами яких вартість квадратного метра площі кватир становить від 169,75 грн до 190,55 грн.

«Разом з тим, у зв’язку з невиконанням довірителями умов акційних програм банком прийнято рішення про розірвання договорів інвестування та повернення довірителям коштів, однак, банком безпідставно повернуто довірителям кошти в сумі 22 млн грн, що в десять разів перевищує суму інвестованих коштів», – додали у відомстві.

Раніше повідомлялося, що прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно ексголови правління АТ АКБ «Аркада» та 8 інших осіб за фактом привласнення коштів фондів фінансування будівництва.

У лютому 2021 року правоохоронці повідомили про нову підозру – у розтраті 22,7 млн грн – ексголові правління банку «Аркада» Костянтину Паливоді.

У вересні 2020 року президенту банку «Аркада» повідомили про підозру у привласненні 50 млн грн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло