НАЗК перевіряє призначення Вітренка головою «Нафтогазу»

НАЗК перевіряє призначення Вітренка головою «Нафтогазу»

НАЗК здійснює моніторинг та контроль за виконанням актів законодавства

НАЗК перевіряє призначення Вітренка головою 	«Нафтогазу»
Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснює моніторинг щодо призначення Юрія Вітренко головою правління НАК «Нафтогаз України». Про це повідомив «Укрінформ», з посиланням на відповідь НАЗК.

У НАЗК зауважили, що здійснюють моніторинг та контроль за виконанням актів законодавства, а також за дотриманням інших обмежень задля запобігання корупції під час призначення Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

У Нацагентстві додали, що моніторинг здійснюється з 30 квітня. Також НАЗК підтвердило надходження звернень щодо можливого конфлікту інтересів при призначенні Вітренко головою правління «Нафтогазу». 

Раніше Кабінет міністрів України визначив роботу наглядової ради та правління акціонерного товариства НАК «Нафтогаз України» у 2020 році незадовільною.

Коболєва звільнили з посади голови правління НАК «Нафтогаз», оскільки компанія отримала 19 млрд грн чистого збитку у 2020 році, та призначили на його місце в.о. міністра енергетики Юрія Вітренко. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті