В США Мін'юст і податкова почали розслідування проти криптобіржі Binance - Bloomberg

В США Мін'юст і податкова почали розслідування проти криптобіржі Binance - Bloomberg

Можливо, йдеться про відмивання грошей

В США Мін'юст і податкова почали розслідування проти криптобіржі Binance - Bloomberg
фото DR

Мін'юст і податкова служба США почали розслідування проти криптобіржі Binance. Поки що державні органи не висували ніяких звинувачень проти майданчика, пише Bloomberg з посиланням на джерела, знайомі з питанням. Причина розслідування наразі невідома.

Як повідомили джерела видання, розслідування ведуть відомства, які спеціалізуються на відмиванні грошей і податкових злочинах. Представники Мін'юсту та податкової служби відмовилися від коментарів, зазначає vc.ru.

Влада США стурбована тим, що криптовалюту використовують для приховування незаконних транзакцій – наприклад, крадіжок і угод з наркотиками, зазначає Bloomberg. Також американці, які заробили на інвестиціях в криптовалюту, ухиляються від сплати податків.

«Ми дуже серйозно ставимося до наших юридичних зобов'язань і співпрацюємо з регулюючими і правоохоронними органами», – заявила прес-секретар Binance Джессіка Юнг.

У березні 2021 року розслідування проти Binance почала Комісія з термінової біржової торгівлі (CFTC), повідомляли джерела Bloomberg. Регулятор вивчав роботу компанії на предмет можливого допуску для резидентів США до торгівлі криптодеривативами без ліцензії.

Binance заснована в 2017 році і зареєстрована на Кайманових островах. Це одна з найбільших криптобірж у світі за обсягами торгів.

Як повідомлялося, найбільша криптобіржа США Coinbase вирішила закрити свій головний офіс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті