ФГВФО виставить на аукціон пул активів «Родовід банку»

ФГВФО виставить на аукціон пул активів «Родовід банку»

Початкова ціна лоту майже 71 млн грн

ФГВФО виставить на аукціон пул активів «Родовід банку»
Фото: business.ua

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) 1 червня 2021 року виставить на аукціон в системі Prozorro.Продажі пул активів АТ «Родовід банк», що перебуває в ліквідації. Початкова ціна лоту – 70,8 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Про це повідомляється на сайті фонду.

Участь у торгах можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі гроші, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «Родовід банку».

До пулу активів увійшли понад 90 прав вимоги та майнових прав за кредитами, укладеними з суб’єктами господарювання. понад 440 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю, майнові права за векселем тощо.

До забезпечення увійшли різні активи, розташовані в багатьох регіонах України. Зокрема, серед них: комерційна та житлова нерухомість, майнові комплекси, земельні ділянки, обладнання, транспортні засоби тощо.

Загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 8,9 млрд грн. Середній термін прострочення за кредитами – 12 років, близько третини позичальників – діючі юридичні особи. За 100 активами відкриті судові справи, за 15 – провадження Державної виконавчої служби, за 40 – кримінальні справи. За деякими кредитами відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж – окремо та в пулі, однак поки не були куплені.

Нагадаємо: ФГВФО у квітні продав активів банків-банкрутів на 35 млн грн. Зокрема, на 8,5 млн грн майно «Родовід Банку»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло