Криптомайнери зупиняють бізнес в Китаї на тлі репресій

Криптомайнери зупиняють бізнес в Китаї на тлі репресій

Китайська влада жорстко взялась за видобування та торгівлю криптовалютами

Криптомайнери зупиняють бізнес в Китаї на тлі репресій
фото www.flickr.com/photos/26344495@N05/51125152596

Майнери криптовалют, в тому числі HashCow і BTC.TOP, припинили свої операції в Китаї після того, як Пекін посилив репресивні заходи щодо видобування і торгівлі цифровими валютами. Як повідомляє Reuters, на Китай припадає до 70% світової пропозиції криптовалют.

Криптобіржа Huobi в понеділок, 24 травня, призупинила надання як криптомайнінгових, так і торгових послуг для клієнтів з материкового Китаю, додавши, що замість цього вона буде зосереджена на зарубіжних підприємствах.

Майнінг-пул BTC.TOP також оголосив про припинення свого бізнесу в Китаї, пославшись на регуляторні ризики, в той час, як криптомайнер HashCow заявив, що припинить покупку нових біткойн-ферм.

Як відомо, Комітет Державної ради КНР на чолі з віце-прем'єр-міністром Лю Хе оголосив про жорсткі заходи пізно ввечері в п'ятницю в рамках зусиль по запобіганню фінансових ризиків.

«Криптомайнінг споживає багато енергії, що суперечить поставленим в Китаї цілям вуглецевої нейтральності», – сказав Чен Цзяхе, директор з інвестицій сімейного офісу Novem Arcae Technologies в Пекіні. Він також додав, що тиск влади є частиною активізації зусиль Китаю по припиненню спекулятивної торгівлі криптовалютами.

Згідно з дослідженням, нещодавно опублікованому в Nature Communications, річне споживання енергії китайськими майнерами, як очікується, досягне піку у 2024 році і складе близько 297 терават-годин, що перевищує енергоспоживаннявсією Італією у 2016 році.

У вересні президент КНР Сі Цзіньпін заявив на Генеральній Асамблеї ООН, що Китай досягне вуглецевої нейтральності до 2060 року. Експерти підрахували, що амбітна мета КНР вимагає інвестицій у розмірі понад $5 трлн.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло