«КиївГазЕнерджи» нарешті оприлюднив фіксований річний тариф на газ

«КиївГазЕнерджи» нарешті оприлюднив фіксований річний тариф на газ

Постачальники газу зобов'язані були до 25 квітня оприлюднити на своїх ціну газу та іншу інформацію про річну пропозицію

«КиївГазЕнерджи» нарешті оприлюднив фіксований річний тариф на газ
фото: Magda Ehlers/Pexels

Компанія «КиївГазЕнерджи», найбільший постачальник природного газу в Києві, встановила ціну населення у рамках річного тарифу в розмірі 8,7 грн/куб. м (з ПДВ). Постачальники газу зобов'язані були до 25 квітня оприлюднити на своїх ціну газу та іншу інформацію про річну пропозицію, проте сайт «КиївГазЕнерджи» останній місяць не працював. Про це повідомляється на сайті компанії.

«ДП «КиївГазЕнерджи» оприлюднило таку ціну в умовах, коли не має угоди про купівлю-продаж природного газу між ДП «КиївГазЕнерджи» та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», хоча усі необхідні документи ДП «КиївГазЕнерджи» направило вище вказаній компанії ще у квітні й досі чекає на їх погодження. Через це газопостачання киян здійснюється за рахунок газу, який ДП «КиївГазЕнерджи» закуповує на відкритому газовому ринку. На сьогодні ціни, які пропонує ринок, є суттєво вищими, ніж 8700 грн за 1000 кубометрів», – йдеться у заяві компанії.

За даними «КиївГазЕнерджи», клієнтами компанії є близько 780 000 сімей столиці та околиць.

Нагадаємо: фіксований річний тариф на газ газопостачальної компанії «Нафтогаз України» становить 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

«ЙЕ Енергія» і постачальники під брендом «Твій Газзбут» встановили єдиний річний тариф на газ для населення – 7,99 грн/куб.м

Всі побутові споживачі газу з 1 травня автоматично переведені на річний контракт.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті