Одна з найбільших у США мереж магазинів Sheetz першою почне приймати криптовалюту

Одна з найбільших у США мереж магазинів Sheetz першою почне приймати криптовалюту

Компанія володіє 622 точками продажу

Одна з найбільших у США мереж магазинів Sheetz першою почне приймати криптовалюту
фото Shutterstock

Мережа цілодобових магазинів Sheetz, одна з найбільших на північному сході США, оголосила про плани приймати криптовалюту як засіб платежу в торгових точках. Це перша мережа магазинів, яка дозволить покупцям розплачуватися цифровими валютами, пише РБК.

Оплата криптовалютою буде доступна на автозаправних станціях та інших торгових точках мережі. Компанія володіє 622 точками продажу в Пенсільванії, Огайо, Меріленді, Вірджинії, Північній Кароліні та Західній Вірджинії.

Оплатити покупки в Sheetz можна буде біткойнами, Ethereum, Litecoin і Dogecoin. Для цього компанія буде співпрацювати з криптовалютною платіжною системою Flexa.

В середині травня автовиробник Tesla припинив продажі електромобілів за біткойни через неекологічні способи їх видобутку. Глава компанії Ілон Маск повідомив у Twitter, що Tesla не може дозволити собі завдавати шкоди навколишньому середовищу, тому не прийматиме криптовалюту в якості оплати доти, доки її майнінг не почне здійснюватися за допомогою відновлюваних джерел енергії.

Пізніше Маск зустрівся з північноамериканськими майнерами біткойнів, на якій обговорювалося використання відновлюваних джерел енергії для видобутку криптовалюти. Бізнесмен назвав захід «потенційно багатообіцяючим».

Нагадаємо, Іран на кілька місяців заборонив майнінг криптовалют.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті