Без «зелених паспортів», але з масками: Ізраїль скасував практично усі карантинні обмеження

Без «зелених паспортів», але з масками: Ізраїль скасував практично усі карантинні обмеження

Постпандемічна реальність передбачає зняття заборон на відвідування ресторанів, спортзалів та культурних заходів. Вакциновані можуть перебувати в одному приміщенні з невакцинованими

Без «зелених паспортів», але з масками: Ізраїль скасував практично усі карантинні обмеження
фото www.flickr.com/photos/danielegiovannoni/6076862882

Ізраїль після понад року суворого карантину з 1 червня скасував майже всі обмеження, які були введені через пандемію COVID-19. Виняток, як повідомляє Times of Israel, становить обов’язкове носіння масок в громадських місцях в закритих приміщеннях. Мандрівникам, які в’їжджають в країну все ще необхідно проходити карантин.

Ізраїльтянам більше не потрібно мати «зелені паспорти» вакцинації (Green Pass) для відвідування закладів або культурних заходів. Відсьогодні вакциновані громадяни можуть вільно перебувати в приміщенні з тими, хто ще не отримав щеплення від COVID-19.

Більшість підприємств і шкіл вже повернулися до нормального життя.

Рішення про відмову від обмежень було прийнято, оскільки в день фіксується по декілька нових випадків COVID-19. У неділю в Ізраїлі було зареєстровано лише чотири нових випадки в порівнянні з 12 в суботу.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло