«Нафтогаз» підготував трирічний договір на постачання газу для ТКЕ

«Нафтогаз» підготував трирічний договір на постачання газу для ТКЕ

Протягом 13 місяців довгострокова ринкова ціна складатиме 7,42 грн за один кубометр

«Нафтогаз» підготував трирічний договір на постачання газу для ТКЕ
фото: epravda.com.ua

НАК «Нафтогаз» підготував трирічний договір на постачання газу для виробників теплової енергії (ТКЕ). Про це повідомляється у пресрелізі компанії.

З червня 2021 року і протягом 13 місяців довгострокова ринкова ціна складатиме 7,42 грн за один кубометр (з ПДВ, але без врахування тарифу оператора газотранспортної системи).  Цінові пропозиції для теплокомуненерго у наступних періодах (з 1 липня 2022 року та з 1 липня 2023 року) будуть проіндексовані.

У межах контракту довгострокова ринкова ціна поширюється лише на обсяг природного газу, який відповідає історичному обсягу споживання ТКЕ в частині виробництва тепла і гарячої води безпосередньо для потреб населення. Додаткові обсяги газу відпускатимуться для теплокомуненерго за спотовою ціною.

Нагадаємо, угоди про комерційні закупівлі газу в ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» уклали вже 34 великих підприємств теплокомуненерго, зокрема з Києва та Харкова.

Раніше повідомлялося, що комерційні закупівлі газу в «Нафтогазу» вже розпочали 12 великих підприємств ТКЕ. .11 компаній працюють на умовах повної передоплати, а одна – надала банківську гарантію

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті