У Китаї стала хітом продажів «розумна лампа», яка дозволяє батькам стежити за навчанням дітей

У Китаї стала хітом продажів «розумна лампа», яка дозволяє батькам стежити за навчанням дітей

За перший місяць компанія продала 10 000 пристроїв

У Китаї стала хітом продажів «розумна лампа», яка дозволяє батькам стежити за навчанням дітей
Фото ByteDance

«Розумна» лампа від ByteDance – материнської компанії TikTok – стала хітом продажів у Китаї. Вона допомагає батькам стежити за дітьми під час навчання вдома, пише TJournal з посиланням на WSJ.

Компанія ByteDance представила лампу з двома камерами та сенсорним екраном жовтні 2020 року. Перша камера лампи повернута до дитини, інша – передає картинку над нею. Батьки використовують пристрій, щоб віддалено стежити за дітьми під час навчання вдома.

У лампи є сенсорний екран розміром зі смартфон, який за допомогою штучного інтелекту дає підказки стосовно завдань і важких слів. А тепле світло не псує зір дітей під час читання.

Базова модель коштує $120. Модернізована модель за $170 вийшла на початку травня і відразу була розпродана. Вона відправляє батькам оповіщення та фотографії, коли діти сутуляться.

ByteDance стверджує, що розробила «розумну» лампу після кількох місяців консультацій з 2000 китайських сімей.

Деякі батьки наймають для спостереження за дітьми вчителів. WSJ наводить як приклад Ні Ін із Шанхая, яка витратила $350 за три місяці, щоб троє вчителів щодня спостерігали за виконанням домашньої роботи її десятирічної дочки за допомогою лампи ByteDance.

У 2020 році в китайських школах почали застосовувати технології для спостереження за дітьми. Наприклад, учні надягають на голову пов'язки, які відстежують активність мозку і рівень концентрації, і форму з можливістю відстежити геолокацію.

У дитячих садках використовують роботів, які контролюють відвідуваність, проводять заняття та аналізують поведінку дітей.

Нагадаємо, Світовий банк надасть Україні кредит на модернізацію системи вищої освіти.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті