Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Світовий банк дасть Україні кредит на модернізацію системи вищої освіти

Світовий банк дасть Україні кредит на модернізацію системи вищої освіти

Вартість проєкту складає $200 млн

Світовий банк дасть Україні кредит на модернізацію системи вищої освіти
фото: pexels.com

Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила проєкт вартістю $200 млн, спрямований на надання підтримки уряду України щодо покращення ефективності, якості та прозорості системи вищої освіти. Про це повідомляється на сайті банку.

«Проєкт «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» сприятиме покращенню якості в галузі вищої освіти, підвищенню рівня її відповідності потребам ринку праці, стійкості освітньої системи та безперервності навчального процесу в ситуації пандемії COVID-19», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у рамках проєкту фінансуватимуться: інвестиції, спрямовані на модернізацію навчальних закладів та науково-дослідних лабораторій; цифрова інфраструктура для організації навчання в закладах вищої освіти (ЗВО) для забезпечення безперервності навчального процесу за допомогою методів дистанційного навчання; підтримка стійкості системи та управління змінами в довгостроковій перспективі.

Проєкт також підтримуватиме розвиток сучасної цифрової інфраструктури для дистанційного навчання, створення сучасних навчальних і науково-дослідних лабораторій та засобів підтримки навчального процесу. Ще одним завданням проєкту є покращення рівня прозорості в освітньому секторі в Україні за допомогою модернізації автоматизованої системи управління вищою освітою, запровадження національного опитування студентів та єдиної інформаційної системи щодо фінансування дослідницької діяльності ЗВО на конкурентній основі.

Проєкт «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів» буде впроваджуватися протягом п’яти років Міністерством освіти та науки України (МОН). МОН відповідатиме за загальну координацію та моніторинг ходу впровадження проєкту.

Портфель інвестиційних проєктів Світового банку в Україні зараз становить понад $3 млрд в рамках дев'яти інвестиційних проєктів та Програми заради результатів. Він зросте приблизно до рівня $3,6 млрд вже протягом наступних двох місяців.

Нагадаємо: Україна та Світовий банк запустять п'ять спільних проєктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті