Нідерландська Prosus купує сайт запитань і відповідей Stack Overflow за $1,8 млрд

Нідерландська Prosus купує сайт запитань і відповідей Stack Overflow за $1,8 млрд

Купівля Stack Overflow - одне з найбільших поглинань в історії Prosus

Нідерландська Prosus купує сайт запитань і відповідей Stack Overflow за $1,8 млрд
фото DR

Нідерландська компанія Prosus купує легендарний сайт питань і відповідей для програмістів (і, ймовірно, один з найпопулярніших сайтів в Інтернеті) Stack Overflow, пише TechCrunch. Сума угоди складе $1,8 млрд.

Співзасновники Stack Overflow Джефф Етвуд і Джоел Спольскі прокоментували цю новину:

«Сьогодні ми раді повідомити, що Stack Overflow приєднується до Prosus. Prosus – це інвестиційна і холдингова компанія, а це означає, що найважливішою частиною цієї новини є те, що Stack Overflow продовжить працювати незалежно, з тією самою командою, за тим самим планом і точно таким же веденням бізнесу. Не чекайте серйозних змін або незручної «синергії». Вся компанія залишається на місці: просто у нас тепер інші власники», – зазначив Спольскі у своєму блозі.

Stack Overflow – найпопулярніший форум для розробників та IT-фахівців. Це перше місце, куди програмісти йдуть, якщо код не працює, і головне джерело копіпасту коду в сучасному інтернеті. Stack Overflow щомісяця відвідують понад 100 млн користувачів, чверть із них копіюють щось протягом 5 хвилин на сайті.

Форум безкоштовний для користувачів, компанія заробляє на розміщенні реклами технологічних продуктів і компаній.

Prosus – міжнародний інтернет-бізнес південноафриканського холдингу Naspers і найбільша європейська інтернет-компанія. Prosus володіє інтернет-компаніями в сферах e-commerce, фінтех, доставки і edtech.

Також Prosus – найбільший інвестор в китайського інтернет-гіганта Tencent (володіє 29% акцій) і в Mail.ru Group (28% акцій). Купівля Stack Overflow – одне з найбільших поглинань в історії Prosus.

Нагадаємо, в Індонезії створять один із найбільших технологічних конгломератівв Південно-Східній Азії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло