Вплив КСВ на імідж в IT-сфері зріс майже втричі – опитування

Вплив КСВ на імідж в IT-сфері зріс майже втричі – опитування

29% респондентів при виборі роботодавця звертають увагу на соціально-відповідальну поведінку компанії

Этот материал также доступен на русском языке
Вплив КСВ на імідж в IT-сфері зріс майже втричі – опитування
фото: happymonday.ua

Ciklum, EPAM, Luxoft, MEGOGO, Microsoft Ukraine, Parimatch Tech, Samsung R & D Institute Ukraine, Softserve, Ubisoft Ukraine і ЛІГА: ЗАКОН. Так виглядає «десятка» найпривабливіших роботодавців у сфері ІТ згідно з опитуванням, проведеним кадровим порталом GRC.UA. Складений ним рейтинг кращих роботодавців України 2020-2021 в ІТ-сфері заснований на опитуванні понад 6000 кандидатів.

Найважливішими критеріями при виборі роботодавця учасники опитування визначили стабільність компанії на ринку (69%), фінансову спроможність компанії (60%) і корпоративну культуру (38%). Соціально-відповідальної поведінки компанії потребують 29% опитаних. Ці чинники домінують абсолютно у всіх регіонах і вікових групах.
Цікаво, що ще у 2019 році в аналогічному опитуванні «HeadHunter Україна» за соціальну відповідальність компанії-роботодавця висловилося всього 11% опитаних.

Абсолютним лідером при виборі пропозиції роботи є рівень конкурентної оплати праці (68%). Другу позицію серед критеріїв вибору роботи займає можливість кар'єрного росту та професійний розвиток. Далі йдуть зміст і масштаб завдань, соціальний пакет і нематеріальні бонуси.

Варто зазначити, що молодь більше орієнтується на відгуки про компанію в відкритих джерелах і місце в бізнес-рейтингах. Кар'єрне зростання також більш важливо для молодих фахівців, ніж для досвідчених. Зате досвідчені фахівці звертають більше уваги на зміст і масштаб завдань і соціальний пакет при виборі роботодавця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті