Фаучі закликав Китай оприлюднити дані про хвороби вчених в Уханьскому інституті

Фаучі закликав Китай оприлюднити дані про хвороби вчених в Уханьскому інституті

Це могло б пролити світло на походження COVID-19

Фаучі закликав Китай оприлюднити дані про хвороби вчених в Уханьскому інституті
фото Wikipedia

Провідний американський експерт з інфекційних захворювань доктор Ентоні Фаучі закликав Китай оприлюднити медичні записи осіб, чиї недуги можуть дати важливу інформацію про те, чи виник COVID-19 в результаті лабораторного витоку. Про це повідомляє Financial Times.

«Я хотів би побачити медичні карти трьох осіб, які, як повідомляється, захворіли у 2019 році. Чи дійсно вони захворіли, і якщо так, то чим?», – сказав він.

Минулого місяця ЗМІ із посиланням на дані розвідки США повідомили, що три дослідники з китайського Інституту вірусології Уханю (WIV) серйозно захворіли у 2019 році, за місяць до того, як були зареєстровані перші випадки COVID-19.

Однак китайські вчені та офіційні особи послідовно відкидали гіпотезу лабораторного походження, заявляючи, що вірус міг циркулювати в інших регіонах до того, як вразив Ухань, і, можливо, навіть проник до Китаю через імпортні поставки заморожених продуктів або торгівлю дикими тваринами.

Financial Times повідомила, що Фаучі як і раніше вважає, що вірус вперше був переданий людині через тварин.

Як повідомлялось, Президент Джо Байден доручив органам розвідки протягом трьох місяців розібратися з походженням вірусу COVID-19.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло