«Укргазбанк» виставив через OpenMarket пул активів на майже 820 млн грн

«Укргазбанк» виставив через OpenMarket пул активів на майже 820 млн грн

Перелік лотів складають різні об'єкти нерухомості

«Укргазбанк» виставив через OpenMarket пул активів на майже 820 млн грн
Фото: facebook.com/setam.gov

Державний «Укргазбанк» виставив через OpenMarket (ДП «Сетам») пул активів на 819 998 828 грн. Онлайн-аукціон відбудеться 15 червня. Про це повідомляється на сторінці OpenMarket у фейсбуці.

До переліку лотів входять різні об'єкти нерухомості: елеватори, завод з виробництва бішофіту, виробничі комплекси, земельні ділянки, квартири, будівлі та споруди. Зазначається, що майно банку продаватимуть як на класичних англійських аукціонах, так і за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій. Заявки на участь в торгах прийматимуть до 14 червня.

«Це вперше наш банк буде реалізовувати майно із застосуванням методу покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, тобто за принципом голландського аукціону. Ми впевнені, що такий підхід до продажу майна допоможе залучити якомога більше учасників ринку до участі у торгах», – зазначив начальник управління реалізації майна «Укргазбанку» Юрій Носик.

Раніше «Укргазбанк» реалізував на електронному аукціоні OpenMarket 101 лот майна на загальну суму більш ніж 1,5 млрд грн.

Також Mind розповідав про найкумедніші лоти на CETAM. На торговельному майданчику можна знайти старі телефони, автівки й навіть сталеві молотки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло