«Товар дня»: найкумедніші лоти на CETAM

«Товар дня»: найкумедніші лоти на CETAM

На торговельному майданчику можна знайти старі телефони, автівки й навіть сталеві молотки

«Товар дня»: найкумедніші лоти на CETAM
Фото: depositphotos.com

Поки міська влада Києва ще вирішує, чи зносити Блошиний ринок на Куренівці, державне підприємство CETAM поступово відвойовує його позиції: тут вже можна знайти найрізноманітніші лоти. Із 2014 року на платформі електронних торгів продали активів на 14,1 млрд грн. Загалом відбулося близько 68 000 аукціонів. 

Основне завдання держпідприємства – реалізація арештованого майна. Крім цього, на майданчику можна знайти активи банків, земельні ділянки, непрофільні й неліквідні активи держпідприємств та місцевої влади, а також майно фізичних і юридичних осіб, яким вони торгують добровільно. 

Mind стежить за лотами, які потенційно можуть зацікавити інвесторів: заводи, торговельні й готельно-ресторанні комплекси, активи банків тощо. Однак у цьому матеріалі пропонуємо ознайомитися з найбільш екстравагантними пропозиціями.

Озивається на ймення Lucky

Без ручки для відкриття скла, з деформованим бампером та з пошкодженим кузовом – із такою характеристикою за 16 575 грн продається легковий автомобіль ВАЗ 21043-20, що в народі знаний як покращена версія «четвірки». 

Рік випуску: 2006. Пробіг: 74 010 км. Їздить транспортний засіб на бензині.

Автомобіль продається без акумулятора. Крім того, має пошкодження кузова: корозія, відколи та подряпини по всьому периметру. Задній бампер деформований. Тріщина лобового скла та задньої правої фари. У салоні порваний дах, пошкоджені сонцезахисні козирки, відсутня ліва ручка для відкриття скла. Гума: передня в задовільному стані, задня в незадовільному стані.

Арешт рухомого майна № 27552240, постанова про арешт майна боржника, серія та номер: 61424559, видана 03.03.2020 Полтавським районним відділом державної виконавчої служби Північно-Східного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми).

«Четвірку» продає Головне управління державної податкової служби у Полтавській області, де актив проходить як податкова застава. Нині дев’ять учасників подалися на участь у торгах, які відбудуться 18 травня о 9:00.


Для бізнесменів 2006 року

На CETAM продається телефон Sony Ericsson K320i, який 2006 року позиціонувався як «телефон для бізнесменів». У нього розробники вбудували технологію Push email, що дозволяла листуватися з телефона. 

Sony Ericsson K320i мав 12 Mb вбудованої пам’яті. Через Bluetooth під’єднувалася гарнітура, що була аналогом уже звичних нам безпровідних навушників.

На торги телефон виставлений як арешт рухомого майна. Його вартість – 25 грн. Робочий стан невідомий.

Торги мають відбутися 24 травня, однак охочих стати власником раритету наразі не знайшлося.

Часом телефони продаються цілими партіями. Наприклад, по 10 штук. Ціна лоту – 60 грн. 

«Майно вживане, зі слідами пошкодження від тривалого використання, без документів, без року випуску, встановити чи робочий стан не виявилося можливим», – ідеться в описі.

Стати власником десяти телефонів виявили бажання п’ять учасників. Торги відбудуться 17 травня. 


Два в одному

Уже кілька років на нового власника очікує портативний телевізор-радіо марки ICES tv2013. Продається він за 545 грн 79 коп.

«Портативний телевізор-радіо марки «ICES» tv2013, чорного кольору, серійний номер 0128722, робочий стан не перевірявся, кабелі живлення відсутні», – лаконічно описали лот на CETAM.

Актив арештував Дунаєвецький районний відділ державної виконавчої служби.

Аукціон відбудеться 17 травня.


Набір майстра

В окремому розділі на сайті можна знайти різноманітне обладнання, наприклад, сталевий молоток із дерев’яною ручкою. Він продається за 5 грн.

Торги відбудуться 17 травня. За лот змагатимуться троє учасників.

Також придбати можна сокиру, викрутку, робочі рукавиці, ліхтарик. Ці товари, як і молоток, є арештованим за борги майном. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло