Tesla офіційно скасувала запуск Model S Plaid Plus

Tesla офіційно скасувала запуск Model S Plaid Plus

Авто мало б стати найшвидшим і найдорожчим в лінійці автовиробника

Tesla офіційно скасувала запуск Model S Plaid Plus
фото www.flickr.com/photos/generationstrom/41607987134

Американський виробник електрокарів Tesla офіційно скасував випуск найшвидого і найдорожчого варіанта свого флагманського седана, Model S Plaid Plus. Про це повідомив генеральний директор компанії Ілон Маск, передає CNBC.

Раніше Tesla і Маск обіцяли фанатам тримоторну версію Plaid Plus з 1100-сильною силовою установкою, 840 км запасу ходу при повністю зарядженій батареї і розгін до сотні менш ніж за дві секунди.

«Plaid + скасовується. У ньому нема потреби, тому що Model S Plaid і так дуже хороший... Від 0 до 60 миль на годину менш ніж за 2 секунди. Найшвидший серійний автомобіль з коли-небудь створених. Щоб повірити, потрібно відчути», – написав Маск.

У березні Tesla підняла ціну Model S Plaid Plus на $10 000, довівши її до $150 000. Можливість замовити варіант Model S Plaid Plus була видалена з вебсайту Tesla приблизно в останній тиждень травня.

Версія Model S Plaid коштуватиме близько $119 900 і матиме батарею з запасом ходу 390 миль (628 км), потужністю 1020 кінських сил і, серед іншого, прискоренням від нуля до сотні за дві секунди.

20 травня Маск анонсував, що церемонія запуску Model S Plaid пройде 3 червня. Наприкінці травня Tesla знову перенесла початок виробництва нового електромобіля. Маск написав в Twitter, що запуск намічений на 10 червня.

«Потрібен ще одна тиждень доробок. Ця машина по відчуттях як космічний корабель », – зазначив він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті