Мало запропонували: виробник ПЗ Altium відхилив пропозицію Autodesk на $3,9 млрд

Мало запропонували: виробник ПЗ Altium відхилив пропозицію Autodesk на $3,9 млрд

Altium не відмовляється від продажу і погодиться на «більш вигідну пропозицію»

Мало запропонували: виробник ПЗ Altium відхилив пропозицію Autodesk на $3,9 млрд
фото www.flickr.com/photos/altium/2316186920

Виробник програмного забезпечення Altium, зареєстрований в Австралії, відхилив пропозицію про купівлю компанії американською Autodesk Inc. Як повідомляє Reuters, в Altium вважають запропоновану суму недостатньою. Між тим виробник ПЗ «залишив двері відкритими для більш вигідної пропозиції» з боку Autodesk.

Autodesk, яка виробляє програмне забезпечення для проєктування архітектури AutoCAD, запропонувала Altium 38,50 австралійських доларів за акцію, що на 41,5% вище його останньої ціни закриття, оцінивши компанію в 5,05 млрд австралійських доларів ($3,91 млрд доларів).

Altium заявила, що «відхиляє пропозицію за нинішньою ціною», додавши, що проводитиме «огляд всіх потенційних стратегічних альтернатив».

Акції Altium закрилися з підвищенням на 39% до 37,83 австралійських доларів після зльоту на 40,6%, що стало найбільшим внутрішньоденним зростанням за більш ніж десятиліття після оголошення.

Autodesk прагнула інтегрувати програмне забезпечення Altium для проєктування електроніки зі своїми програмними платформами, щоб надати користувачам безліч додатків в одній хмарній мережі.

«Малоймовірно, що Autodesk повернеться з істотно вищою ставкою за Altium. Однак Autodesk може поступово збільшувати свою пропозицію»,- вважають аналітики.

Відповідаючи на питання Reuters, представник Autodesk сказав, що компанія бажає і надалі співпрацювати з Altium.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті