Інвестори придбають постачальника медичних халатів і перчаток за рекордні $34 млрд

Інвестори придбають постачальника медичних халатів і перчаток за рекордні $34 млрд

Купівля Medline стане найбільшою угодою приватних інвесторів з часів фінансової кризи 2007 року

Інвестори придбають постачальника медичних халатів і перчаток за рекордні $34 млрд
фото DR

Консорціум приватних інвестиційних компаній домовився про купівлю постачальника медичних товарів Medline. Сума операції складе приблизно $34 млрд з урахуванням боргу – вона стане найбільшою в цьому році, пише The Bell.

Контрольний пакет акцій Medline отримають Blackstone Group, Carlyle Group і Hellman & Friedman. Свої кошти також вклав сінгапурський GIC Pte.

Найбільшим одиночним акціонером залишиться сім'я глави компанії Чарлза Міллса.

Щонайменше вісім компаній готували свої пропозиції щодо купівлі Medline. На початку червня коло претендентів звузилося до трьох: Blackstone, Brookfield, який брав участь в торгах самостійно, і окремого консорціуму, в який входили Bain Capital, Advent International і CVC Capital Partners.

Останні, однак, так і не зробили фінальну пропозицію після того, як дедлайн угоди був несподівано продовжений на кілька тижнів, пише Bloomberg із посиланням на джерела.

Сімейна компанія Medline – найбільший у США постачальник медичних виробів і обладнання, включаючи медичні рукавички і одяг для медперсоналу. Компанія здійснює продажі в 125 країнах. У 2020 році обсяг продажів Medline склав $17,5 млрд.

Купівля Medline стане найбільшою угодою приватних інвесторів з часів фінансової кризи 2007 року, а також однією з найбільших операцій в історії, поступаючись лише купівлі TXU Corporation за $44 млрд в 2007 році, пише Financial Times.

Продаж Medline сигналізує про те, що приватні інвестиційні компанії знову зацікавилися великими операціями з поглинання. Такі угоди майже зникли після фінансової кризи, але тепер вільні кошти найбільших гравців перевищують $1,6 трлн, і вони знову шукають об'єкти для поглинань, пише The Wall Street Journal.

Нагадаємо, глобальна активність у сфері злиттів і поглинань досягла рекордного рівня третій місяць поспіль у травні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті