«Укрзалізниця» оголосила 14 аукціонів з продажу брухту кольорових металів

«Укрзалізниця» оголосила 14 аукціонів з продажу брухту кольорових металів

Компанія планує реалізувати майже 2 000 тонн брухту та отримати близько 145 млн грн

«Укрзалізниця» оголосила 14 аукціонів з продажу брухту кольорових металів
Фото: unsplash.com

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») оголосила 14 аукціонів з продажу брухту кольорових металів і сплавів. Компанія планує реалізувати майже 2 000 тонн брухту та отримати від його продажу близько 145 млн грн додаткових доходів. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик, передає пресслужба «УЗ».

Аукціони відбудуться в електронній системі Prozorro.Продажі. Цінові пропозиції від учасників прийматимуь до 16 червня, а сам аукціон запланували на 17 червня.

За словами Юрика, «Укрзалізниця» планує продати брухт за максимально вигідною ціною, забезпечивши прозорі та конкурентні умови торгів. Загальна початкова ціна брухту – 144,9 млн грн. Компанія пропонує 1993,85 тонни брухту кольорових металів, зокрема алюмінію, бронзи, брухту складного, вольфраму, латуні, олову, свинцю, цинку та міді.

Зазначається, що перевізник вже вдруге оголошує аукціони з продажу брухту кольорових металів. За результатами попередніх, які відбулися у грудні 2020 року, «Укрзалізниця» реалізувала 1035 тонн металобрухту на суму 29 млн грн, за початкової вартості у 25,6 млн грн.

Нагадаємо: підприємства та заводи «Укрзалізниці» переводять усі закупівлі у систему ProZorro. Це дозволить контролювати перебіг закупівель та залучати ширше коло учасників.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло