Пенсійний фонд збільшив пенсії понад 300 000 пенсіонерам

Пенсійний фонд збільшив пенсії понад 300 000 пенсіонерам

Середній розмір підвищення склав 193 грн

Пенсійний фонд збільшив пенсії понад 300 000 пенсіонерам
Фото: pixabay.com

Пенсійний фонд провів перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам – пенсії збільшили 313 000 пенсіонерам, середній розмір підвищення склав 193,32 грн. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики (Мінсоцполітики) у фейсбуці.

Зазначається, що перерахунок провели відповідно до частини четвертої статті 42 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

«Перерахунок проведено з 1 квітня після отримання даних з Державної податкової служби про суми нарахованих та сплачених страхових внесків за I квартал 2021 року. Відповідно, у червні пенсіонери отримають як підвищену суму пенсії, так і доплату за квітень та травень», – йдеться у повідомленні.

Перерахунок провели особам, у яких після попереднього перерахунку пенсії пройшло не менше 24 місяців та вони в цей час працювали. Страховий стаж, який набуто за цей період, врахували при обчисленні нового розміру пенсії. 

Раніше повідомлялося, що з 1 квітня 2021 року Пенсійний фонд повинен провести перерахунок пенсій приблизно для 2 млн осіб. 

Середній розмір пенсії за січень-березень 2021 року зріс на 6,2%, або на 217 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті