У Києві відкрили попередній запис на вакцинацію в МВЦ через Helsi.me

У Києві відкрили попередній запис на вакцинацію в МВЦ через Helsi.me

Повідомлення про необхідність отримання наступної дози вакцини також надійде в застосунок користувача

У Києві відкрили попередній запис на вакцинацію в МВЦ через Helsi.me
Фото: Maksim Goncharenok/Pexels

Кияни можуть записатися на вакцинацію від COVID-19 у Міжнародному виставковому центрі через медичний онлайн-сервіс в Україні Helsi. Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Щоб записатися на щеплення проти COVID-19, треба перейти за прямим посиланням helsi.me й обрати дату і час. Підтвердження запису буде відправлено в смс. Його треба показати при вході в пункт вакцинації разом із паспортом і заздалегідь зареєстрованою заявкою на щеплення в застосунку «Дія», – йдеться у повідомленні.

Дані про проведену вакцинацію відображатимуться в безкоштовному застосунку Helsi (AppStore та Google Play), а також в електронному кабінеті користувача на сайті. Повідомлення про необхідність отримання наступної дози вакцини також надійде в застосунок користувача.

«Цього тижня попередній запис через сервіс Helsi.me на вакцинацію від коронавірусу доступний лише для жителів Києва. Проте ми сподіваємося, що найближчим часом така можливість з'явиться у жителів інших міст, зокрема у Львові, Одесі, Тернополі, Дніпрі, Полтаві, Рівному, Ізмаїлі, Кременчуці, Лубнах, Миргороді та Горішніх Плавнях», – повідомив СЕО сервісу Helsi.me Євген Донець.

Нагадаємо: найближчими вихідними на Київщині розпочнуть роботу ще два центри масової вакцинації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті