«Ми знизимо викиди, але світу це не допоможе» - керівництво Shell

«Ми знизимо викиди, але світу це не допоможе» - керівництво Shell

Нафтогігант погодився прискореними темпами знижувати викиди СО2

«Ми знизимо викиди, але світу це не допоможе» - керівництво Shell
фото Shutterstock

Нафтогазова компанія Shell не чекатиме результату апеляції і підкориться рішенню суду Гааги про прискорене зниження викидів, пише The Bellз посиланням на Financial Times, в розпорядженні якої опинилася заява керівництва компанії.

Того, чого чекають від цього рішення екоактивісти, воно все одно не дасть, попередив головний виконавчий директор компанії Бен ван Берден.

Ван Берден написав, що Shell «прийме виклик» і що рішення суду не означає зміни стратегії, а лише її прискорену реалізацію.

«Ми будемо намагатися знизити викиди СО2 ще більше», – зазначив він.

Одночасно топ-менеджер висловив розчарування тим, що суд виділив його компанію серед інших і виніс гучне, але мало корисне для зниження сумарних світових викидів рішення.

«Уявіть, що Shell прямо сьогодні зупинить продажі бензину і дизпалива, – пише ван Берден. – Це моментально знизить наші викиди. Але світу загалом не допоможе ніяк. Попит на паливо не зміниться».

Shell, яка отримує більшу частину виручки саме від продажів моторного палива, продовжить його виробляти і продавати в довгостроковій перспективі.

Наприкінці травня суд постановив, що Shell має знижувати викиди вуглекислого газу швидше, ніж запланувала – на 45% до 2030 року порівняно з рівнем 2019 року замість такого ж скорочення до 2035 року.

Нагадаємо, суд у Нідерландахнаприкінці травня ухвалив, що нафтовий гігант Royal Dutch Shell має скоротити викиди вуглецю на 45% до 2030 року в порівнянні з рівнями 2019 року. Сама компанія планувала знизити викиди на 20% до вказаного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло