Капіталізація Apple може досягти $3 трлн вже у 2022 році – аналітики

Капіталізація Apple може досягти $3 трлн вже у 2022 році – аналітики

У найдорожчої компанії в світі знову настала «фаза зростання»

Капіталізація Apple може досягти $3 трлн вже у 2022 році – аналітики
фото Shutterstock

Аналітик Wedbush Деніел Айвз підвищив свої прогнози щодо акцій Apple. Фахівець вважає, що вже в 2022 році капіталізація Apple досягне $3 трлн, передає DailyCommз посиланням на CNBC.

Apple сьогодні вважається найдорожчою компанією в світі. Її ринкова капіталізація коливається в районі $2,1 трлн, а акції торгуються на рівні $125.

За інформацією S&P Global, капіталізація Apple досягла $1 трлн 3 серпня 2018 року. Щоб записати до свого активу другий трильйон, компанії знадобилося ще близько двох років – це сталося 26 серпня 2020 року. Тепер Айвз та інші аналітики оптимістично оцінюють перспективи творця iPhone, пророкують швидке підкорення нового рубежу.

«Ми думаємо, що це станеться вже через 12-18 місяців», – заявив Айвз в інтерв'ю для CNBC.

Аналітик вже не вперше говорить про майбутнє досягнення Apple капіталізації в $3 трлн. Раніше в квітні Айвз підвищив цільовий курс для акцій Apple до $175, а потім – до $185. Спеціаліст зберігає рейтинг цінних паперів Apple на рівні «Outperform» (вище за ринок) і розраховує на їх подальше подорожчання.

«З урахуванням інновацій та суперциклу, який зараз спостерігається в сервісному бізнесі, я думаю, що у Apple настала фаза зростання», – пояснив Айвз свій оптимістичний прогноз.

За оцінками Деніела Айвза, вартість бізнесу Apple в сфері програмних продуктів і онлайн-сервісів сьогодні становить близько $1 трлн. Показник в цій галузі повинен вирости до приблизно $1,5 трлн, щоб Apple наблизилася до капіталізації в $3 трлн, вважає фахівець.

Втім, серед ринкових експертів є й ті, хто дотримується протилежної думки щодо Apple. Зокрема, аналітик New Street Research П'єр Феррагосто недавно спрогнозував падіння котирувань Apple на 30% через, можливо, невисокий попит на iPhone наступного покоління.

Нагадаємо, Apple працює над iPad Pro з бездротовою зарядкою та новим iPad Mini.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло