«Укравтогаз» збільшив реалізацію стисненого газу на 6,62% за січень-травень

«Укравтогаз» збільшив реалізацію стисненого газу на 6,62% за січень-травень

Такий тренд свідчить про поступове відновлення ринку після запровадження жорсткого карантину

«Укравтогаз» збільшив реалізацію стисненого газу на 6,62% за січень-травень
Фото: naftogaz.com

Мережа заправних CNG-станцій «Укравтогаз» НАК «Нафтогаз України» за п'ять місяців 2021 року збільшила реалізацію стисненого газу на 6,62% проти аналогічного періоду минулого року – до 14,4 млн куб. м. Про це повідомляється у пресрелізі «Нафтогазу».

У компанії зазначають, що такий тренд свідчить про поступове відновлення ринку після запровадження жорстких карантинних обмежень та локдауну.

«На початку 2020 року активні карантинні обмеження вплинули на загальний пасажиро- та вантажопотік транспортних підприємств України та на ділову активність в цілому. Як наслідок, піки зменшення реалізації стисненого природного газу досягали 41% у порівнянні з 2019 роком. Сьогодні ж можемо сказати, що ринок поступово повертається до норми та показників докарантинного періоду», – розповів директор ДП «Укравтогаз» Олександр Ватажишин.

Однак у «Нафтогазі» очікували, що продажі зростатимуть дужче. Підвищення показників реалізації скоригували рекордно високий ріст закупівельної ціни природного газу на світових біржах (на понад 62% за останні 6 місяців), а також зростання закупівельної ціни природного газу та роздрібної ціни на CNG в Україні.

Раніше «Укравтогаз» анонсував програму компенсації витрат на придбання CNG транспорту внаслідок фіксованих знижок на стиснений природний газ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті