«Укргазбанк» продає елеваторний комплекс за 363 млн грн

«Укргазбанк» продає елеваторний комплекс за 363 млн грн

Функціональне призначення комплексу – зберігання зерна

«Укргазбанк» продає елеваторний комплекс за 363 млн грн
Фото: setam.net.ua

«Укргазбанк» виставив на аукціон елеваторний комплекс з обладнанням за 363,5 млн грн. Торги відбудуться 15 червня 2021 року на платформі СЕТАМ. Про це повідомляється на сайті торгівельного майданчика.

Елеваторний комплекс площею 339,1 кв.м розташований у м. Городенка Івано-Франківської області. Функціональне призначення – зберігання зерна (комплекс заходів, який включає приймання, доробку та відвантаження зерна), у тому числі продуктів його перероблювання як для власних потреб, так і для потреб третіх осіб шляхом надання відповідних послуг на підставі договорів складського зберігання.

Будівлі елеватора продаються разом з обладнанням для приймання, очищення, сушіння та зберігання зерна.

Приймання заявок на участь в аукціоні триватиме до 14 червня. Майно банку буде реалізовуватись за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

Раніше повідомлялося, що аукціон з продажу елеваторного комплексу у Миколаєві, стартова ціна якого 63,5 млн грн, відбудеться 14 червня 2021 року на платформі СЕТАМ. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло