«Найкраще підійде для великої сім’ї»: Ілон Маск продає свій останній будинок

«Найкраще підійде для великої сім’ї»: Ілон Маск продає свій останній будинок

Він назвав оселю в районі затоки Сан-Франциско особливим місцем

«Найкраще підійде для великої сім’ї»: Ілон Маск продає свій останній будинок
фото DR

Глава Tesla Ілон Маск повідомив в Twitter, що вирішив продати останній зі своїх будинків – великий будинок у районі затоки Сан-Франциско. Таким чином підприємець формально виконає свою обіцянку, дану понад рік тому, коли він оголосив, що продасть всю свою нерухомість і значну частину іншого майна.

«Вирішив продати свій останній будинок. Потрібно, щоб його купила якась велика сім'я, яка буде в ньому жити. Це особливе місце», – написав він.

Обіцянку Маск раніше дав у відповідь на критику з приводу своїх великих статків. А повідомлення про продаж останнього будинку з'явилося через тиждень після публікації даних розслідування ProPublica про те, що 25 найбагатших американців, й Ілон Маск в їх числі, платили значно менший податок на прибуток, ніж повинні були за загальними правилами.

У травні 2020 року весь портфель нерухомості Ілона Маска оцінювався в $100 млн – це були сім особняків у Лос-Анджелесі і Сан-Франциско. З продажем останнього будинку у бізнесмена не залишається у власності житлової нерухомості.

Сам він з минулого року живе в Техасі, де орендує будинок у компанії SpaceX за $50 000.

Нагадаємо, своїм черговим твітом глава Tesla підняв вартість біткойну на понад 12%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті