«Укрзалізниця» скоротить 30% працівників центрального апарату – Юрик

«Укрзалізниця» скоротить 30% працівників центрального апарату – Юрик

Наглядова рада вже погодила нову структуру апарату компанії

«Укрзалізниця» скоротить 30% працівників центрального апарату – Юрик
Фото: ukrinform.ua

АТ «Укрзалізниця» (УЗ) за результатами оцінки управлінського персоналу вирішила оптимізувати штат працівників центрального апарату управління компанії та скоротити його на 30%. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що наглядова рада вже погодила нову структуру апарату компанії.

«Щодо оптимізації штату «Укрзалізниці» було багато розмов, настав час переходити до дій. Маємо якомога швидше навести лад у структурі апарату управління компанії, усунути дублювання посад та чітко розподілити функціонал між підрозділами», – прокоментував в.о. голови правління Іван Юрик.

У штаті апарату управління товариства працюють понад 2 400 осіб. Скорочення не торкнеться працівників регіональних філій, робітничих професій. Йдеться лише про працівників адміністративно-управлінського персоналу.

Раніше повідомлялося, що АТ «Укрзалізниця» запроваджує нову систему управління фінансовою діяльністю заводів та приватних акціонерних товариств, 100% акцій яких належать компанії. Тепер усі розрахунки за товари та послуги, надані підприємствам сторонніми організаціями, здійснюватимуться централізовано.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті