У США знищать мільйони доз вакцини Johnson&Johnson

У США знищать мільйони доз вакцини Johnson&Johnson

Санітарні органи вважають, що дози можуть бути заражені і тому непридатні до вживання

У США знищать мільйони доз вакцини Johnson&Johnson
фото DR

Виробник вакцини від коронавірусу Johnson & Johnson через помилку на заводі в Балтіморі повинен знищити мільйони доз препарату. Цілий ряд партій обсягом у кілька мільйонів доз кожна можуть бути заражені і тому непридатні до вживання, повідомило санітарне відомства США FDA в п'ятницю, 11 червня.

Ні FDA, ні виробник не уточнили, скільки саме доз підлягають знищенню, однак газета The New York Times, посилаючись на інформовані джерела, повідомила, що мова йде про 60 млн доз, пише Deutsche Welle.

Компанія Emergent BioSolutions, яка виробляє вакцину для Johnson & Johnson на заводі в Балтіморі в штаті Меріленд, в квітні за розпорядженням FDA припинила виробництво, оскільки компоненти Johnson & Johnson випадково переплутали з компонентами вакцини AstraZeneca.

В даний час FDA перевіряє на предмет браку 60 млн доз AstraZeneca, випущених в Балтіморі. Десять мільйонів з них вже схвалені до застосування.

Слідом за США про відмову від використання 300 000 доз вакцини Johnson & Johnson, виробленої в Балтіморі, оголосила Канада.

«Через побоювання міністерство охорони здоров'я Канади не буде розподіляти отримані партії вакцини з метою захисту здоров'я і безпеки канадців», – ідеться в повідомленні відомства.

Нагадаємо, Бельгія обмежила використання вакцини Johnson&Johnson після смерті пацієнта.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті