Enel запустила найбільшу вітряну електростанцію в Південній Америці

Enel запустила найбільшу вітряну електростанцію в Південній Америці

Потужність станції складає 716 МВт

Enel запустила найбільшу вітряну електростанцію в Південній Америці
фото pixabay.com

Enel інвестувала близько 620 млн євро в будівництво вітряної електростанції Lagoa dos Ventos потужністю 716 МВт, яка є найбільшим вітроенергетичним комплексом Enel Green Power в усьому світі.

Як повідомляє EV Wind, Enel Green Power Brasil Participações Ltda, бразильська дочірня компанія Enel Group в галузі відновлюваних джерел енергії, почала комерційну експлуатацію вітряної електростанції Lagoa dos Ventos потужністю 716 МВт, яка є найбільшою вітряною установкою в Південній Америці і найбільшою вітряною електростанцією Enel Green Power у світі.

«Lagoa dos Ventos – це безпрецедентний вітроенергетичний проєкт, і початок його комерційної експлуатації є важливою віхою для Enel Green Power в усьому світі, особливо у світлі проблем, пов'язаних з глобальним контекстом охорони здоров'я», – сказав Сальваторе Бернабе, генеральний директор Enel Green Power.

Lagoa dos Ventos потужністю 716 МВт, яка наразі повністю введена в експлуатацію, складається з 230 вітряних турбін і зможе виробляти понад 3,3 ТВт-год на рік, уникаючи викидів в атмосферу понад 1,9 млн тонн CO2.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті