Колишня дружина Безоса Маккензі Скотт пожертвувала $2,7 млрд 300-м благодійним організаціям

Колишня дружина Безоса Маккензі Скотт пожертвувала $2,7 млрд 300-м благодійним організаціям

Загалом за рік вона направила на ці цілі вже $8,5 млрд і увійшла в рейтинг найщедріших мільярдерів США

Колишня дружина Безоса Маккензі Скотт пожертвувала $2,7 млрд 300-м благодійним організаціям
фото DR

Колишня дружина засновника Amazon, мільярдер і філантроп Маккензі Скотт пожертвувала на благодійність $2,7 млрд, повідомляє Forbesз посиланням на блог Маккензі.

Пожертви отримають 286 різних організацій, які «історично ігнорувалися і не отримували достатнього фінансування», пояснила Скотт. Серед них, зокрема, навчальні заклади, установи культури, а також організації, які займаються питаннями дискримінації щодо етнічних і релігійних меншин і надають підтримку представникам різних конфесій.

«Ці 286 команд були відібрані в результаті ретельного дослідження та аналізу. Це люди, які роками успішно просували гуманітарні цілі, часто не знаючи, чи з'являться гроші на їх банківських рахунках через два місяці. Що вони можуть зробити, маючи на руках більше готівки, ніж вони розраховували? Купити все необхідне. Знайти нові способи допомагати. Найняти кілька нових співробітників, яким вони зможуть платити протягом наступних п'яти років. Купити для них стільці. Перестати працювати кожні вихідні. Поспати», – написала Скотт.

Вона також додала, що організації самі вирішуватимуть, як витратити отримані гроші. «Ми вважаємо, що команди, які мають досвід роботи на передньому краї проблем, краще за всіх знають, як правильно використовувати гроші», – пояснила Скотт.

Скотт вперше направила гроші на благодійність в липні 2020 року. Відтоді  загальний обсяг її пожертвувань склав $8,5 млрд.

Маккензі  отримала 4% акцій Amazon.com після розлучення з Джеффом Безосом і швидко стала одним з найбільших філантропів у світі, зазначає агентство. Експерти хвалили Скотт не тільки за швидкість і масштаби пожертвувань, а й за те, яким організаціям вона жертвує: вона спрямовує допомогу невеликим ініціативам, які, як правило, залишаються поза зоною уваги великих благодійників.

У січні Forbes опублікував рейтинг 25 найщедріших мільярдерів США, підрахувавши, скільки грошей кожен з них направив на благодійність за все своє життя. Скотт з'явилася в ньому вперше і відразу зайняла шосте місце: на той момент вона пожертвувала більше $5,83 млрд організаціям, які борються з расовою, гендерною та економічною нерівністю. Станом на 15 червня статки Скотт оцінюються Forbes USA в $57 млрд, вона займає 22 місце в рейтингу найбагатших людей планети.

Нагадаємо, Forbes підрахував, хто з мільярдерів віддав найбільше грошей на благодійність.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті