Розробник популярної гри PUBG запланував залучити $5 млрд на IPO в Кореї

Розробник популярної гри PUBG запланував залучити $5 млрд на IPO в Кореї

Це IPO може стати найбільшим і історії країни

Розробник популярної гри PUBG запланував залучити $5 млрд на IPO в Кореї
фото www.flickr.com/photos/51059027@N06/36007988204

Krafton Inc., компанія, яка створила популярну мобільну гру PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG), подала заявку на залучення 5,6 трлн вон ($5 млрд) в результаті первинного публічного розміщення акцій в Південній Кореї. Як повідомляє Bloomberg, це IPO, ймовірно, стане найбільшим в історії країни.

Ігрова компанія продасть понад 10 млн акцій за ціною від 458 000 до 557 000 вон за одиницю. Верхня межа діапазону перевершила загальні очікування ринку і забезпечить Krafton ринкову капіталізацію в розмірі 28 трлн вон, виходячи з кількості звичайних акцій. Компанія планує остаточно визначити ціну 9 липня, а лістинг відбудеться 22 липня.

Krafton прагне побити рекорд по найбільшому дебюту серед південнокорейських компаній, що раніше належав Coupang Inc., яка в березні залучила $4,6 млрд в ході IPO на Нью-Йоркській фондовій біржі. Найбільшим лістингом на внутрішніх біржах став продаж акцій компанії Samsung Life Insurance Co. на суму $4,3 млрд у 2010 році.

Krafton прагне до розширення в таких областях, як штучний інтелект, «глибинного навчання» (deep learning) і розваги, щоб розширити свій портфель.

Заснована Чанг Бен Гю у 2007 році компанія Krafton, раніше відома як Bluehole Inc., випустила гру PUBG в жанрі Battle Royale в 2017 році. Було продано понад 75 млн копій гри на ПК, консольних платформах і смартфонах. PUBG стала каталізатором розвитку жанру, в який тепер входять і інші світові хіти, такі як Fortnite від Epic Games Inc. і Free Fire від Sea Ltd.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті