«Райффайзен Банк Аваль» офіційно змінив назву

«Райффайзен Банк Аваль» офіційно змінив назву

Відтепер з назви банку прибрали «Аваль»

«Райффайзен Банк Аваль» офіційно змінив назву
Фото: УНІАН

АТ «Райффайзен Банк Аваль» з 17 червня 2021 року офіційно змінює свою назву на АТ «Райффайзен Банк». Відповідні зміни є також у статуті банку та державному реєстрі. Про це повідомляє пресслужба банку.

Зазначається, що «Райффайзен Банк» і надалі виконуватиме всі зобов’язання як правонаступник «Райффайзен Банку Аваль» перед клієнтами та контрагентами. У зв’язку з перейменуванням банку не потрібно звертатися до відділень, перевипускати картки чи переоформлювати раніше подані документи.

«Група «Райффайзен Банк Інтернаціональ» є одним із перших та найбільших міжнародних інвесторів на фінансовому ринку України... Змінюючи назву, ми посилюємо нашу присутність на українському ринку», – прокоментував голова наглядової ради банку Лукаш Янушевський.

Коли у 2005 році «Райффайзен Банк Інтернаціональ» купила 93% банку «Аваль», назву бренду вирішили зберегти. Проте у квітні 2021 року акціонери вирішили змінити назву на «Райффайзен Банк».

Раніше «Райффайзен Банк», «Ощадбанк» і «ПриватБанк» заявили, що готові поступово знизити інтерчейндж. Вони пропонують знизити міжбанківську комісію до 0,9% за три роки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло