Запроповані ЄС технічні правила загрожують безпеці та конфіденційності iPhone – глава Apple

Запроповані ЄС технічні правила загрожують безпеці та конфіденційності iPhone – глава Apple

Тіма Кука непокоїть, що нові правила призведуть до примусової установки стороннього програмного забезпечення на «айфони»

Запроповані ЄС технічні правила загрожують безпеці та конфіденційності iPhone – глава Apple
фото www.flickr.com/photos/134783492@N06/25166345305

Очільник Apple Тім Кук розкритикував нові пропозиції за європейськими правилами, спрямовані на обмеження влади американських технологічних гігантів. Він сказав, що вони можуть поставити під загрозу безпеку і конфіденційність iPhone, повідомляє Reuters.

Кук у своїх перших публічних коментарях про Закон про цифрові ринки (DMA), запропонований главою антимонопольного законодавства ЄС Маргрет Вестагер, сказав, що деякі його частини були хорошими, а інші – ні.

Він побоюється, що нові правила призведуть до встановлення більшої кількості програм, які не завантажуються в Apple App Store

«Візьмімо приклад того, що, на мою думку, не відповідає найкращим інтересам споживача: Закон про цифрові ринки призведе до примусової установки стороннього програмного забезпечення на iPhone», – сказав він під час VivaTech, найбільшої технологічної конференції у Франції.

«Це зруйнує безпеку iPhone і багато ініціатив щодо забезпечення конфіденційності, які ми вбудували в App Store, або мітки вторгнення в конфіденційність, а також прозорість відстеження додатків», – додав Кук.

Раніше цього місяця депутат Європарламенту Андрес Шваб, який очолює розгляд законопроєкту в Європейському парламенті, заявив, що хоче поліпшити законодавство і обмежити його сферу дії великими компаніями, такими як Google, Amazon, Apple і Facebook.

За словами Кука, Apple візьме участь в дискусії і спробує знайти шлях вперед.

Нагадаємо: на початку цього місяця аналітики спрогнозували, що  вже в 2022 році капіталізація Apple досягне $3 трлн

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло