Кабмін виділив 1,2 млрд на закупівлю трамваїв для Дніпра і Кривого Рогу

Кабмін виділив 1,2 млрд на закупівлю трамваїв для Дніпра і Кривого Рогу

Більшість трамваїв у цих містах вже застаріли

Кабмін виділив 1,2 млрд на закупівлю трамваїв для Дніпра і Кривого Рогу
Трамвай КТМ-5
фото: wikipedia/Сергій Філатов

Кабінет міністрів направив 1,2 млрд грн субвенції Дорожнього фонду держбюджету на закупівлю нових трамваїв для міст Дніпро і Кривий Ріг. Про це йдеться в постанові уряду, передає «ЕП».

Кошти в розмірі 1,2 млрд направляються Міністерству інфраструктури для надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Дніпропетровської області на закупівлю нових трамваїв для Дніпра і Кривого Рогу шляхом встановлення міністерству по спеціальному фонду держбюджету обсягу видатків розвитку за новою бюджетною програмою.

Наразі основу трамвайного парку Дніпра становлять модернізовані трамваї «Татра», також експлуатуються вагони виробництва «Татра-Юг» і близько 30 трамваїв КТМ випущених в 90-х роках минулого століття.

Кривий Ріг переважно експлуатує старі вагони КТМ-5, а нові вагони (7 штук моделі К1 виробництва «Татра-Юг») востаннє закуповувалися у 2007-2008 роках. Лінія швидкісного трамвая міста в основному експлуатує вагони випуску 80-х років.

Нагадаємо: у грудні 2020 року Україна підписала три кредитні угоди з ЄІБ на 640 мільйонів євро для реалізації пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури та транспорту.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло