ДБР викрило на корупції посадовців столичного управління ДПС
Чиновники сприяли комерсантам в ухиленні від сплати податків на суму 2,5 млрд грн

Слідчі Державного бюро розслідування (ДБР) у Києві викрили на корупції посадовців столичного управління Державної податкової служби (ДПС). Чиновники сприяли комерсантам в ухиленні від сплати податків на суму 2,5 млрд грн. Про це йдеться на сайті ДБР.
Згідно з повідомленням, працівники податкової служби вступили в змову з представниками декількох комерційних структур, які займаються реалізацією підакцизної продукції.
«Податківці згідно з чинним законодавством мали блокувати реєстрацію податкових накладних фірм, які віднесені до ризикових, натомість вони за неправомірну винагороду не «помічали» грубих порушень податкового законодавства», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що досудове розслідування триває.
Раніше Служба безпеки України в Одесі викрила конвертаційний центр, який надавав «послуги» з незаконного відшкодування ПДВ та мінімізації податків.
Співробітники Державної фіскальної служби України у Київській області викрили схему завищення податкового кредиту з податку на додану вартість (ПДВ) на загальну суму близько 53 млн грн.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].