Tesla відкрила свою першу в Китаї зарядну станцію зі сховищами енергії

Tesla відкрила свою першу в Китаї зарядну станцію зі сховищами енергії

Зарядна станція вироблятиме енергію з сонячного світла

Tesla відкрила свою першу в Китаї зарядну станцію зі сховищами енергії
фото www.flickr.com/photos/94896567@N07/29993862451

Американський виробник електрокарів Tesla Inc заявив в середу, що відкрив свою першу зарядну станцію в Китаї з власними сонячними батареями і накопичувачами енергії.

Як повідомляє Reuters, зарядна станція в місті Лхаса вироблятиме енергію з сонячного світла і зберігати її в сховищах енергії для зарядки електромобілів.

Tesla перейшла в сектор сонячної енергетики у 2016 році, купивши каліфорнійську компанію SolarCity за $2,6 млрд, і заявила, що прагне розвивати свій енергетичний бізнес.

Послуги компанії по сонячної енергії включають Solar Roof, систему вироблення електроенергії, яка виглядає як звичайна черепиця, і Powerwall, яка може накопичувати енергію, що генерується сонячними панелями.

Торік Tesla, яка виробляє електромобілі в Шанхаї, розмістила оголошення про вакансії для керівників проєктів зі зберігання сонячної енергії та в Китаї.

Нагадаємо: днями глава Tesla Ілон Макс анонсував захід, присвячений штучному інтелекту.

«Збираємося провести «День АІ Tesla» через місяць або близько того. Розкажемо про прогрес в розробці софта і заліза Tesla AI, про навчання і висновки. Мета – рекрутинг», – розповів він.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті